Jak co roku we wrześniu, w całej Polsce odbyła się akcja Sprzątanie Świata. Cała społeczność naszej szkoły również przystąpiła do sprzątania. Tegoroczne wydarzenie odbyło się pod hasłem "Wszystkie śmieci są nasze" chodziło nie tylko o uprzątnięcie odpadów, ale również zwrócenie uwagi, że to my sami odpowiadamy za śmieci pojawiające się wokół nas.

W minioną niedzielę 18 września, odbyły się dożynki wiejskie. Mieszkańcy Zimnej Wódki zebrali się pod wspaniałą wiatą, aby wspólnie świętować przy muzyce, śpiewie i pysznym jedzeniu. Zaplanowano wiele atrakcji, a chętni uczniowie z klas młodszych naszej szkoły wystąpili ze swoim programem. Wszyscy zebrani występ nagrodzili gromkimi brawami.

Drodzy Rodzice, zapraszamy na pierwsze w tym roku szkolnym spotkania wywiadowcze, które odbędą się dla wszystkich klas w Olszowej 14 września o godz 1700.

Ósmego września naszą szkołę odwiedził przedstawiciel Policji. Policjant zwracał uwagę na nieprawidłowe zachowania uczestników ruchu, rozmawiał z dziećmi o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w szkole oraz podczas drogi do szkoły. Przypomniał najmłodszym uczniom jakie obowiązują ich przepisy i zasady - gdzie i kiedy można przejść przez jezdnię, a także jak się bezpiecznie zachować na drodze kiedy nie ma wyznaczonego przejścia. Przestrzegał również przed rozmowami z nieznajomymi oraz wsiadaniem z nimi do samochodu. Dziękujemy za pouczającą lekcję bezpieczeństwa.

Nabór uzupełniający