Tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka przygotowywane przez uczniów. Maryja z Józefem uciekali przed Herodem, a współczesny człowiek przed czym ucieka?...Boże Narodzenie to czas, aby się zatrzymać, znaleźć czas na rozmowę, na bycie... 
W minioną niedzielę 18 grudnia, cała społeczność szkolna i lokalna oraz zaproszeni goście spotkali się na przedstawieniu bożonarodzeniowym przygotowanym przez klasy I-III, które zostało zarejestrowane przy użyciu sprzętu zakupionego w ramach Programu Laboratoria Przyszłości.
Życzenia ks. Józefa Żyłkii i p. Dyrektor oraz  wstęp uczniów napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy atmosferę zbliżających się świąt. Po zakończeniu spektaklu była okazja kupna własnoręcznie upieczonych ciast przez mamy naszych uczniów. Serdecznie dziękujemy i życzymy spokojnych, radosnych świąt.