W dniu dzisiejszym dzieci z klas 1–3 w radosnym nastroju powitały wiosnę. Dzień ten był pełen ciekawych i inspirujących wydarzeń. Uczniowie najpierw aktywnie uczestniczyli w zajęciach o pszczołach i pszczelarstwie, przygotowanych przez Gospodarstwo Pszczelarskie „Miś”. Wysłuchali fascynującej opowieści o pasji pana Andrzeja oraz roli pszczół w przyrodzie. Z bliska przyglądali się tym małym, pracowitym owadom. Nie zabrakło również degustacji różnych gatunków miodu. Na podstawie zdobytej wiedzy uczniowie stworzyli plastyczny plaster miodu. Następnie, przy dźwiękach instrumentów perkusyjnych, wyruszyli na spacer z Marzanną, symbolicznie żegnając zimę i witając wyczekiwaną wiosnę. Na zakończenie czekały na nich wiosenne zadania, które sprawdziły ich wiedzę, spryt i kreatywność. To był dzień pełen uśmiechu, radości, ale także nauki i wspólnej zabawy. Witaj, wiosno!