Pierwszy dzień wiosny w klasach starszych upłynął w formie warsztatowej. Uczniowie, podzieleni na grupy, korzystali dziś z wielu ciekawych i przyjemnych aktywności, wykazując się dużym zaangażowaniem i świetną współpracą. Przygotowano 5 różnorodnych stanowisk, które odwiedzały kolejne grupy. Na stanowisku pomocy psychologiczno-pedagogicznej odbywały się interesujące warsztaty profilaktyczne. Stanowisko kulinarne wypełniło się zapachem świeżych owoców – uczniowie wspólnie przygotowywali pyszne, zdrowe, wiosenne sałatki. Na stanowisku przyrodniczym powstawały przepiękne „lasy w słoikach”, a podczas zajęć z pierwszej pomocy uczniowie zdobywali cenne i praktyczne umiejętności. Nie zabrakło również ruchu – sportowy tor przeszkód dostarczył wszystkim mnóstwo energii i radości. Uczniowie z entuzjazmem odwiedzali kolejne stanowiska, chętnie angażując się w każde zadanie. Po tak aktywnym i inspirującym dniu jesteśmy w pełni gotowi na nadejście wiosny. Wiosno – przyjdź, czekamy!






























