Uczniowie klas 1–3 naszej szkoły oraz przedszkolaki wzięli udział w konkursie z okazji Dnia Ziemi pt. „Narysuj Śmieciarkę Marzeń”, zorganizowanym przez Czysty Region i Lokalną24. Dzieci wykazały się ogromną kreatywnością, tworząc barwne i pomysłowe prace promujące troskę o środowisko. Najlepsze z nich zostały nagrodzone, a także opublikowane w wydaniu Gazety Lokalnej. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i zwycięzcom!









