Dziś rozpoczął się egzamin ósmoklasisty, który będzie przeprowadzany do 13 maja. Nasi uczniowie dzielnie spisali się pisząc język polski (150 minut). We wtorek, 12 maja – czeka ich matematyka (125 minut), a w środę, 13 maja zmierzą się z językiem obcym (110 minut). Wyniki egzaminu zostaną ogłoszone 3 lipca. Życzymy im powodzenia!





