Nasza gmina jest gminą partnerską drużyny Górnika Zabrze. 8 maja w naszej szkole miało miejsce wyjątkowe wydarzenie...wizyta piłkarzy drużyny, którzy przyjęli nasze zaproszenie i przyjechali na oficjalne otwarcie "ścianki kibica". Szarfy na ściance zostały oficjalnie przecięte przez Kamila Soberka oraz Lawrenca Ennali zawodników drużyny w wyjątkowym towarzystwie Burmistrza Ujazdu Huberta Ibroma, któremu serdecznie dziękujemy za obecność w tak ważnym dla nas wydarzeniu. Następnie zawodnicy opowiedzieli o sobie i oddali głos dzieciom, które bardzo chętnie zadawały im trudne i podchwytliwe pytania. Były wspólne zdjęcia, autografy, prezenty i pyszny poczęstunek, za który ogromnie dziękujemy rodzicom! Po części oficjalnej wspólnie wypuściliśmy "do nieba" balony w klubowych barwach jako piękne podsumowanie tego spotkania. 

To ogromne przeżycie i zaszczyt gościć u siebie tak wyjątkowych ludzi pełnych pasji. Jesteśmy bardzo wdzięczni za poświęcony czas, uwagę i uśmiech! Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się we wspólne piłkarskie świętowanie i wraz z nami ugościli "chłopaków" w naszej szkole! Było naprawdę wyjątkowo!